Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Otwarcie nowej hali w Prusicach

Czytaj więcej...12 maja 2016 r. w ZPB Kaczmarek w Prusicach oddano do użytku nową halę produkcyjną. Podczas uroczystości zaprezentowano nową gamę wyrobów, które będą produkowane w tej hali, między innymi: przepusty skrzynkowe 1200x1500 i 1500x1500, studnie DN 2000 i DN 2500, konstrukcje inżynierskie (elementy mostów, przepustów wiaduktów) o rozpiętości do 20 m. Oprócz wyrobów do budowy dróg, kanalizacji zaprezentowano prefabrykowane schody oraz inne elementy wykorzystywane w budownictwie mieszkaniowym.

Zmiana danych Spółki

Czytaj więcej...Działając w imieniu ZPB Kaczmarek Spółka Akcyjna, niniejszym informuję, że z dniem 1 kwietnia 2016 r. Spółka ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. SKA została przekształcona w Spółkę - ZPB Kaczmarek Spółka Akcyjna.

Młodzież szkolna w ZPB Kaczmarek

Czytaj więcej...W dniu 15.10.2015 r. firmę ZPB Kaczmarek odwiedziły dwie grupy szkolne, które zwiedzały Zakłady Produkcyjne w Rawiczu oraz Prusicach. Pierwszą grupą była klasa 5 Szkoły Podstawowej w Jutrosinie, wyróżniona w konkursie „Piątka dla Życia” dla najlepszych uczniów, której mecenasem była firma ZPB Kaczmarek. Drugą grupą byli uczniowie 3 klasy Technikum Budowlanego z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, których głównym celem było zapoznanie się z najnowszymi technologiami budowlanymi w branży produkcyjnej. Obie grupy w Zakładzie Produkcyjnym w Rawiczu zapoznały się ze wszystkimi technologiami uszlachetniania kostek brukowych i elementów małej architektury oraz z poszczególnymi etapami produkcji. W Zakładzie w Prusicach uczniowie zapoznali się z poszczególnymi etapami produkcji studni szczelnych oraz przepustów skrzynkowych. Po zwiedzaniu Zakładów uczniowie zapoznali się z 32 letnią historią ZPB Kaczmarek oraz dodatkowymi zagadnieniami, które wynikały z dużego zainteresowania uczniów podczas zwiedzania poszczególnych linii technologicznych. Oba spotkania zakończone zostały quizem z wiedzy o ZPB Kaczmarek a wyróżnione osoby zostały nagrodzone tabletem oraz iPadem.

Nowy produkt - ścieżki rowerowe z płyt betonowych

11-12.04.2015 r. Wyróżnienie dla ZPB Kaczmarek

Czytaj więcej...W weekend, 11-12 kwietnia 2015 r., w leszczyńskiej hali Trapez odbyły się IX Targi Dom i Ogród, podczas których prezentują się wystawcy głównie z branż związanych z budownictwem oraz ogrodnictwem. Podczas targów firma ZPB Kaczmarek zaprezentowała nowości 2015 r. - palisady łupane, schody Volcano oraz płyty tarasowe Corso.

10.04.2015 r. ZPB Kaczmarek na Rawickim Festiwalu Nauki

Czytaj więcej...Rawicki Festiwal Nauki to nowa edycja wydarzenia, która jest połączeniem odbywających się od 13 lat targów Edukacji i Targów Pracy. W nowej formule młodzież miała możliwość zapoznania się z propozycjami szkół, instytucji związanych z rynkiem pracy oraz kluczowych przedsiębiorstw lokalnych.

KOSTKA BRUKOWA

STUDNIE SZCZELNE

ŚCIEŻKI ROWEROWE

PRZEPUSTY SKRZYNKOWE

KOMINY I STROPY

OGRODZENIE BASTION

tp

ZPB Kaczmarek © 2016-2017