BEZPŁATNY PAKIET PROJEKTOWY

Otaczająca nas przestrzeń potrafi wywierać ogromy wpływ na nasz komfort, dlatego też odpowiednia aranżacja najbliższego otoczenia jest tak istotna. Aby ułatwić Państwu odnalezienie się wśród ogromu produktów, form i kolorów, jakie oferowane są w ofercie firmy ZPB KACZMAREK i dopasowanie asortymentu do szeroko pojętych warunków panujących na Państwa posesjach, stworzyliśmy zespół składający się z doświadczonych, pełnych pomysłów projektantów. To w ich ręce mogą Państwo z powodzeniem powierzyć zadanie zaaranżowania otoczenia budynków mając pewność, że dołożą oni wszelkich starań, korzystając ze swej szerokiej wiedzy i doświadczenia, aby efekt końcowy był najlepszy z możliwych.
Projektowanie nawierzchni jest pierwszym i podstawowym krokiem, który należy wykonać rozpoczynając inwestycję z kostki brukowej. Projekt sporządzony przez doświadczonego projektanta pozwoli uwzględnić kolorystykę nawierzchni dopasowaną do budynku, wykończeń czy ogrodzenia, sposób uszlachetniania kostki zostanie dostosowany do estetyki panującej na działce, a także do lokalnego krajobrazu. W oparciu o wiedzę z zakresu zagospodarowywania przestrzeni projektant stworzy ramy przestrzeni ogrodowej tworząc niepowtarzalny charakter Państwa działki. Szeroki asortyment kostki brukowej w naszej firmie i nieodzowna pomoc naszych projektantów, to klucz do satysfakcji z posiadania niebanalnej i funkcjonalnej przestrzeni użytkowej, o wysokich wartościach estetycznych.
pod_tekstem_na-str_bezplatny_proj3.jpg

Warunki bezpłatnego projektu

Bezpłatny pakiet usług projektowych oferowany jest dla inwestorów, którzy planują inwestycję o powierzchni powyżej 100 m², realizowaną z asortymentu programu piękny dom (z wyłączeniem koloru szarego).
Skorzystanie z bezpłatnej usługi naszych projektantów wymaga tylko wypełnienia formularza projektowego oraz wpłacenia zadatku w wybranej hurtowni - odliczanej od ceny zakupionych materiałów."
Aby zapewnić najlepszy efekt i umożliwić projektantom ZPB Kaczmarek szybkie podjęcie działań, prosimy o przygotowanie stosownej dokumentacji, takiej jak:

  •   plan budynku
  •   istniejące lub projektowane elementy infrastruktury, np. wjazdy, bramy, przyłącza itp.
  •   planowany wygląd elewacji oraz innych istotnych danych, które należy uwzględnić w projekcie

Oczywiście, mogą Państwo dokonać na etapie realizacji zmian układu i materiałów. Jedynym warunkiem zaliczenia kaucji na poczet ceny materiałów jest utrzymanie powierzchni inwestycji ponad 100 m².

Jak wygląda proces projektowania

  •   Na spotkaniu z klientem projektant przeprowadza inwentaryzację terenu oraz dokonuje pomiarów niezbędnych do przygotowania koncepcji projektowych.
  •   Podczas wizyty najważniejsza jest rozmowa z klientem mająca na celu ustalenie gustów i preferencji klienta względem zagospodarowania działki, rodzaju asortymentu, kolorystyki.
  •   W terminie uzgodnionym podczas spotkania projektant przygotowuje dwie koncepcje projektowe wraz z wymiarami i zestawieniem materiałowym, które przesyłane są na adres mailowy.
  •   W razie potrzeby istnieje możliwość przygotowania jeszcze jednej koncepcji projektowej przygotowywanej na podstawie jednej z dwóch poprzednich koncepcji, zawierającej naniesione korekty uwzględniające uwagi inwestora.

Projektanci ZPB Kaczmarek S.A. w Rawiczu

Paulina Śnieżyk
tel. +48 665 030 007
   

Justyna Rupa-Sypniewska
tel. +48 605 032 284
   

Maja Konopniak
tel. +48 605 654 656

Katarzyna Palińska
tel. +48 665 030 006

Projektanci ZPB Kaczmarek Budownictwo Sp.z o.o. w Zielonej Górze

Kamila Marcinkiewicz
tel. +48 607 113 553

Aneta Wawrowicz
tel. +48 603 255 505

Nasze projekty