Praca w ZPB Kaczmarek

01
KIEROWCA C+E - Zakład w Rawiczu
02
KIEROWCA C+E - Zakład w Prusicach
03
Operator wózka widłowego
Wszelkie informacje pod numerem tel. 605-201-933
04
Kontroler jakości - zakład w Rawiczu
05
Operator ładowarki jednonaczyniowej wielkość do 5m3
Wszelkie informacje pod numerem tel. 65 546 71 40
6
Magazynier cześci zmiennych
Wszelkie informacje pod numerem tel. 65 546 71 40 osoba do kontaktu Rafał Smolarek
7
Projektant konstrukcji / Kierownik działu projektowego

Miejsce pracy: Wszemirów 100 / Wrocław

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych konstrukcji;

  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych;

  • Weryfikowanie i nadzorowanie dokumentacji wykonywanej przez asystentów, wpieranie merytoryczne asystentów;

  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonanie przydzielonych zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo;

  • Uprawnienia projektowe w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży prefabrykacji będzie dodatkowym atutem);

  • Bardzo dobra znajomość programów wspomagających projektowanie (np. AutoCAD);

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dokładność, samodzielność i zaangażowanie;

  • Znajomość środowiska Allplan będzie dodatkowym atutem;

  • Ważne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony;

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Wynagrodzenie na poziomie 8500-9200 PLN brutto/msc. – w zależności od doświadczenia, umiejętności i stażu pracy;

  • Możliwość utworzenia własnego działu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach i wdrażaniu nowych technologii;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Odpowiednie narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: z dopiskiem „Dział projektowy”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rawiczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rawiczu (Folwark 1, 63-900 Rawicz). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

8
Asystent Projektanta

  • Opracowywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej;

  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo (oferta skierowana jest również do studentów V roku);

  • Znajomość programów wspomagających projektowanie (np. AutoCAD);

  • Znajomość środowiska Allplan oraz doświadczenie w branży prefabrykacji będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na poziomie 5500-6300 PLN brutto/msc. – w zależności od doświadczenia, umiejętności i stażu pracy;

  • Możliwość pracy rozwoju w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;