LINIE PRODUKTÓW KOSTEK BRUKOWYCH

Każdy dom jest miejscem wyjątkowym. Odzwierciedla gust i charakter gospodarzy. Kolekcja kostek brukowych zawartych w programie piękny dom pozwala na idealne uzupełnienie otoczenia tego jedynego, niepowtarzalnego miejsca i podkreślenie jego walorów. Szeroki wachlarz szlachetnego asortymentu umożliwia zaaranżowanie miejsca w każdym stylu od nawierzchni po elementy wykończeniowe i ogrodzenia.
linie produktowe kostek brukowych
linie produktowe kostek brukowych
linie produktowe kostek brukowych
linie produktowe kostek brukowych
linie produktowe kostek brukowych
linie produktowe kostek brukowych
Linia classic programu piękny dom zawiera tradycyjne, naturalnie wyglądające systemy nawierzchni.
Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań w architekturze i poszukujący niebanalnych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni, powinni być usatysfakcjonowani działem modern.
Dział eco prezentuje szereg inspirujących propozycji dla tych, którzy utwardzanie nawierzchni chcą pogodzić z jeszcze bardziej naturalnym wyglądem.

Klasyka zawsze na czasie

Moda na nowoczesną linię budynków nie przemija

Romance and Softness

Budując swój własny wymarzony dom, często zależy nam na klasyce, na ponadczasowym wzornictwie, które zawsze, podczas panowania każdej mody, będzie prezentowało się estetycznie i elegancko. Brązowe wykończenia, jasne elewacje w ciepłych tonacjach i przyjazny użytkownikom ogród, to częste widoki krajobrazu nowo powstających osiedli domów jednorodzinnych. Te wyważone kompozycje prawdopodobnie zawsze będą na czasie. Dla miłośników klasyki idealnym podkreśleniem jest stonowana nawierzchnia, będąca tłem dla pionowych linii budynku, a jednocześnie stanowiąca podział przestrzeni na strefy dzięki falującym, miękkim kształtom alejek prowadzących do spokojnych kątów w ogrodzie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i chcąc sprostać wymaganiom najbardziej wyrafinowanych koncepcji aranżacyjnych, przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów, które doskonale sprawdzą się w klasycznych założeniach. Miękkie linie można uzyskać za pomocą trapezowej kostki dilos , której możliwości ogranicza jedynie wyobraźnia. Bruk rawicki świetnie sprawdzi się na podjazdach. Podobnie jak milos , który został stworzony dla miłośników efektów wizualnych, jakie daje kamień naturalny. Palisada espo , pozwalająca na stworzenie kompletnego kolorystycznie założenia, czy wykorzystanie muru antycznego , stopni Volcano w ciepłych kolorach, dają możliwość kompleksowego ukształtowania Państwa otoczenia dając początek ogrodowi, bądź w przypadku istniejących założeń - nadając mu klasycznej elegancji.
Tym większą uwagę należy poświęcić otoczeniu, które nieumiejętnie zorganizowane zniweczy trud włożony w nadanie budowli oczekiwanego charakteru. Szkieletem przestrzeni wokół domu jest bez wątpienia nawierzchnia - układ ścieżek i podjazdów. To ten element ogrodu bezpośrednio wyznacza funkcje terenu, określa jego ramy, podkreśla walory estetyczne budynku. W nowoczesnej aranżacji duże znaczenie ma zróżnicowanie terenu, pozwalające na iluzje przestrzenne. Idealnie do tego celu nadają się elementy małej architektury, takie jak palisady , mury , stopnie . Palisady pozwalają na wiele niestandardowych rozwiązań, począwszy od ograniczania linii alejek i podjazdów, poprzez donice, obudowę cieków wodnych, umacnianie skarp po wykończenia tarasów itp. Dobrze dobrany materiał do nowoczesnej aranżacji cechuje się prostotą pozwalającą stworzyć geometryczne kształty. Modernistyczny styl to chłodne kolory, mocne konstrasty i czytelne kompozycje. Jesteśmy przygotowani na rozwiązania tego typu oferując naszym klientom elementy o prostych kształtach, jak system capri czy corso w różnych wariantach szarości. Idealnym uzupełnieniem prostokątnych elementów będą niewątpliwie kwadraty reprezentowane przez płyty tarasowe 50x50 cm oraz 35x35 cm . Produkty służące różnicowaniu terenu świetnie harmonizują z wyżej przytoczonym asortymentem, a zwłaszcza palisady łupane o różnych wysokościach, stopnie Volcano , obrzeża palisadowe czy ogrodzenie łupane Bastion . Oczywiście nie są to wszystkie warianty, jakie można skomponować w oparciu o ofertę ZPB Kaczmarek. Aby w pełni wykorzystać potencjał naszych produktów zachęcamy do korzystania z usług projektantów, którzy w oparciu o swe wieloletnie doświadczenie pomogą Państwu osiągnąć spójny nowoczesny styl w Państwa otoczeniu.
Rozkwit Angielskich Ogrodów przypada na XVIII wiek, jednak wciąż z chęcią nawiązujemy do tego nieformalnego, rustykalnego stylu. Najbardziej trafne określenia opisujące ten trend to subtelność, lekkość, delikatność. Widać to w kompozycjach ogrodowych, w których dominują elementy zainspirowane naturą. Ścieżki w ogrodzie malowniczo meandrują, przecinając kwietne wysepki i - ukryte wśród zieleni - zapraszają do tajemniczej podróży. Mogą być wykonane z delikatnych form, mało różniących się od naturalnego materiału. W nawiązaniu do naturalnych kształtów powstała cała gama kostek brukowych obijanych. Wijące się i wpasowujące w zieleń ścieżki z powodzeniem wykonać można z dilosa obijanego . Uzupełnieniem dla ciągów pieszych są murki antyczne obijane , wykonane w podobnej technologii. To z nich stworzymy unikatowe donice czy rustykalne stopnie. Inspired by History Styl angielski szanuje historyczne nawiązania. Bruk rawicki obijany to produkt o unikatowym zabytkowym charakterze. Jego postarzana faktura z zaokrąglonymi krawędziami nadaje nawierzchni niepowtarzalne oblicze. Produkt ten przeznaczony jest dla przestrzeni prywatnych i publicznych, doskonały na podjazdy, ciągi piesze, tarasy. Szczególnie polecany w miejsca, gdzie wartość historyczna otoczenia odgrywa główną rolę, gdyż bruk rawicki obijany nadaje historyczny szlif całej aranżacji. Visual Lightness Dopełnieniem kształtów jest zestawienie barw. Zastosowanie kolorystyki zaczerpniętej z natury (piaskowy, kasztanowy, szary) pozwala na tworzenie harmonijnych kompozycji wokół domu i w ogrodzie. Efekt finalny, czyli estetyka połączona z funkcjonalnością, zaspokoi najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo wysokiej klasy technologia produkcji oraz najwyższej jakości materiał, stanowią kolejne atuty produktów obijanych.