projekt-3d-naglowek-strona.jpg
Zdniem 01.06.2021 zastępujemy usługę projektową 2D projektem 3D gratis!


W jego skład wchodzą trójwymiarowe wizualizacje, rzut z góry z wymiarami, opisem użytych materiałów oraz zestawieniem materiałowym. Dzięki rozwiązaniom 3D możliwe jest zobaczenie nawierzchni w zupełnie nowej perspektywie, z różnych miejsc na terenie posesji. Wszelkie elementy różnicujące poziom terenu, takie jak schody, palisady, donice, będą doskonale zobrazowane co pozwoli odczuć faktyczny charakter projektowanego terenu.

Projekt 3D to szansa na perfekcyjne zaplanowanie nawierzchni bez przykrych niespodzianek podczas jej realizacji!

Aby otrzymać projekt 3D gratis należy:

• Zdecydować się na zakup min. 120 m2 kostki brukowej.
• Wybrać asortyment z działu kostek i płyt szlachetnych ( w ramach projektu gratis nie projektujemy asortymentu z działu „Inwestor” w katalogu) z wyłączeniem koloru szarego.
• Wpłacić zadatek w hurtowni, w której będzie dokonywany zakup. Przy zakupie kostki brukowej zadatek zostanie odliczony od całkowitej kwoty i potraktowany jako zaliczka na poczet zakupu.
• Wypełnić formularz projektowy w hurtowni.

Aby zapewnić najlepszy efekt i umożliwić projektantom ZPB Kaczmarek szybkie podjęcie działań, prosimy o przygotowanie stosownej dokumentacji, takiej jak:

• Mapa do celów projektowych z naniesionymi budynkami na projektowanej posesji.
• Rzuty budynków oraz widoki ich elewacji.

 

W skład usługi projekt 3D gratis wchodzą:

 

• Jednorazowa wizyta projektanta na terenie inwestycji, podczas której razem z inwestorem omawiane są poszczególne rozwiązania oraz zakres projektu. Podczas wizyty projektant dokonuje pomiarów działki, wraz z budynkami i elementami infrastruktury, które są niezbędne do prawidłowego wykonania projektu nawierzchni.

• Wykonanie jednej koncepcji projektowej zawierającej wizualizacje z widokami z różnych miejsc posesji, rzuty z góry z wymiarami, opisem poszczególnych materiałów oraz zestawieniem materiałowym. Czas oczekiwania na koncepcję to 14 dni roboczych od wizyty projektanta na terenie inwestycji.
• Możliwość wykonania jednej korekty projektu w ciągu 60 dni od otrzymania pierwszej koncepcji.

 

Ogólne warunki wykonania aranżacji projektowej 3D będą dostępne na formularzu projektowym.

Projekt 1

Projekt 2

Projekt 3

Projekt 4

Projekt 5

Projekt 6

Projekt 7

Projekt 8

Projekt 9

Projekt 10

Projekt 11