O firmie

1983
Rozpoczęcia produkcji w zakładzie Rawiczu.
Od rozpoczęcia produkcji w 1983 roku do dnia dzisiejszego, firma ZPB Kaczmarek przeszła kilka etapów technologicznych w produkcji, od prostych narzędzi i urządzeń do zautomatyzowanych sterowanych komputerowo linii produkcyjnych o wysokiej wydajności. Posiadamy trzy fabryki zlokalizowane w południowo–zachodniej części kraju. W zakładach w Rawiczu, Zielonej Górze oraz w Prusicach - niedaleko Wrocławia, wytwarzamy betonową galanterię uliczno-drogową, studnie sanitarno–deszczowe i przepusty z betonu zbrojonego.
Niezależnie od stopnia zautomatyzowania produkcji, zawsze dewizą firmy była jakość produktów. Dziś produkty firmy ZPB Kaczmarek (kilkanaście rodzajów kostki brukowej, krawężniki, obrzeża, palisady, gazony, denice, studnie szczelne) rozpoznawalne są w całej Polsce, a logo firmy kojarzy się wszystkim z solidnością, rzetelnością i europejską jakością.
W dniu dzisiejszym wyroby firmy wykorzystywane są przez inwestorów z całego kraju, a kostki ZPB Kaczmarek są ozdobą wielu placów, parkingów i alei spacerowych. Jest to wynikiem nie tylko dobrej jakości firmy lecz także doskonałego systemu dystrybucji. Ponad 150 hurtowni, przedstawicieli i sklepów w swej ofercie posiada wyroby z Rawicza i Zielonej Góry.

Zakład Rawicz

produkcja kostki brukowej
2007
Otwarcie zakładu w Prusicach.
W otwartej w 2007 roku fabryce w Prusicach produkowane są dennice i studnie szczelne wykorzystywane przy budowie kanalizacji deszczowych i sanitarnych. ZPB Kaczmarek jako pierwszy producent w Europie Środkowowschodniej, a trzeci na świecie, oferuje wyroby produkowane w oparciu o najnowocześniejszy na świecie system produkcji – PERFECT. Firma Krzysztofa Kaczmarka w swojej historii zawsze starała się dostarczać produkty najwyższej jakości, przez co zdecydowała się na wdrożenie systemu produkcji, którego technologia na dzień dzisiejszy jest bezkonkurencyjna, a produkty o klasę przewyższają inne, dostępne na rynku.

Zakład Prusice

produkcja studni betonowych
2011
Otwarcie kopalni w Starej Olesznej.
W 2011 r. rozpoczęliśmy eksploatacje złoża kruszyw naturalnych. Nasz Zakład Górniczy Olszna II MK zlokalizowany jest w miejscowości Stara Oleszna, na terenie gminy Bolesławiec, ok. 20 km na północ od Bolesławca. Swoją działalność górniczą łączymy z troską o środowisko naturalne i dbałością, by wydobywane kruszywa do betonu charakteryzowały się najwyższą jakością, gwarantującą satysfakcję naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się między innymi kruszywa do betonu oraz różne frakcje piasku. Oferując swoje wyroby firma ZPB Kaczmarek przywiązuje ogromną wagę do jakości, którą potwierdza nie tylko długa lista referencyjna, ale także zdobyte nagrody i wyróżnienia, w tym najbardziej prestiżowe w kraju – Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska”.
Naszą misją jest współkształtowanie otoczenia siedzib ludzkich. Spełniając te założenia jesteśmy pionierami we wdrażaniu nowoczesnych technologii, wzorów i wyrobów.

Naszą misją jest współkształtowanie otoczenia siedzib ludzkich.

Prezes - Krzysztof Kaczmarek

Kopalnia Stara Oleszna

kopalnia kruszyw

Oddziały ZPB Kaczmarek

Nagrody dla ZPB Kaczmarek

Dlaczego warto wybrać ZPB Kaczmarek

DOŚWIADCZENIE

Ponad 30 lat doświadczenia gwarantuje jakość produktów.

WIEDZA

Pomoc oraz doradztwo techniczne i projektowe.

ROZWÓJ

Ciągły rozwój i wprowdzanie nowego asortymentu na rynek.
ZPB Kaczmarek to
200

Pracowników

4

Oddziały

30

Lat Doświadczeń

Misja ZPB KACZMAREK - współkształtowanie otoczenia siedzib ludzkich.

Od ponad 30 lat tworzymy produkty, dzięki którym upiększamy nasze najbliższe otoczenie, dbamy o bezpieczeństwo na drogach oraz zwiększamy komfort użytkowania nawierzchni. Dzięki apetytowi na wdrażanie produkcyjnych innowacji nasze produkty przygotowywane są w oparciu o nowoczesne technologie. Tworząc kolejne wzory elementów, takich jak betonowa kostka brukowa czy elementy wykończe- niowe, kierujemy się chęcią zaspokojenia potrzeb estetycznych i użytkowych naszych klientów. Szeroka gama naszych produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego systemu do każde - go stylu architektonicznego budynku, charakteru posesji i wizji użytkownika. Coraz bogatsza ofer - ta elementów wykończeniowych, takich jak palisady, stopnie, mury, ogrodzenia, daje możliwość skompletowania spójnej wizerunkowo przestrzeni wprowadzając ład i harmonię w naszym otocze - niu. Asortyment wyrobów szlachetnych łączących estetykę z komfortem znajdą Państwo w dziale Piękny Dom. Klientom poszukującym solidnych rozwiązań przemysłowych oferujemy bogaty wybór produktów o niezwykle wysokich wartościach użytkowych w dziale Inwestor. Zdając sobie sprawę z intensyw- ności użytkowania takich wyrobów, kładziemy duży nacisk na najwyższą wytrzymałość naszego asortymentu. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi partnerami handlowymi oraz klientami, jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Czując tak dużą odpowiedzialność, nieustannie ulepszamy nasze technologie oddając Państwu szlachetny wyrób o wysokiej jakości.

zespół ZPB KACZMAREK