Ogród wystawowy

       Na terenie siedziby firmy ZPB Kaczmarek funkcjonuje ogród wystawowy o powierzchni blisko 1700 m2. Na jego obszarze można znaleźć wiele ciekawych rozwiązań z wykorzystaniem asortymentu firmy, który stosowany jest niekiedy w niebanalny sposób. Gotowe aranżacje wzbogacone bujną roślinnością pozwolą wybrać materiał idealnie spełniający oczekiwania estetyczne oraz praktyczne.

Ogród wystawowy podzielony jest na trzy strefy, każda z nich charakteryzuje się odmiennym stylem: nowoczesnym, klasycznym oraz rustykalnym.

Część nowoczesna prezentuje zastosowanie typowych dla niej kształtów i kolorów produktów ZPB Kaczmarek, zestawionych w minimalistyczne kompozycje.

Strefa klasyczna pokazuje wykorzystanie popularnych elementów w stonowanych kolorach, pokazując ich szerokie możliwości nie pozbawiając kompozycji wyjątkowości.

Obszar rustykalny to raj dla miłośników angielskich, sielskich klimatów. Materiały obijane w postaci kostki oraz murków podkreślają jego charakter. To kolejne miejsce w naszym ogrodzie, w którym udowadniamy, że nasze produkty mają wszechstronne zastosowanie, które w dużej mierze zależy tylko od wyobraźni inwestora, wykonawcy bądź projektanta.

Nasz ogród wystawowy czynny jest przez cały rok, i znajduje się pod adresem Folwark 1, 63-900 Rawicz. Serdeczne zapraszamy do odwiedzin !